۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد
logo titlefa title
home
1394/05/28 معرفي اداره
معرفي اداره
 
چشم انداز استقرار مجموعه آزوكاي واحد :
  دانشگاه آزاد اسلامي واحد كاشان از بدو تأسيس با توجه به رويكرد مؤسسين و مديريت واحد بطور خاص اقدام به پذيرش دانشجو در رشته هاي فني و مهندسي نموده است. 
  اين رويكرد با توجه به پتانسيل غني صنعتي و فني شهرستان كاشان بسيار بجا و مؤثر بوده است. جذب اعضاء محترم هيئت علمي فرهيخته و كارشناسان متخصص و متعهد در رشته هاي فني و مهندسي نظير عمران ، معماري ، كامپيوتر ، برق ، نساجي ، مكانيك ، شيمي و پليمر توانسته طي سه دهه گذشته ضمن انجام رسالت آموزشي و  پژوهشي خود و تربيت هزاران دانشجو در مقاطع كارداني ، كارشناسي ، كارشناسي ارشد و دكتراي تخصصي در زمينه انجام پروژه ها و خدمات مشاوره آزمايشگاهي ، خدمات ارزنده اي را نيز به جامعه ارائه نمايد.
بدين منظور دانشگاه آزاد اسلامي واحد كاشان با استقرار آزمايشگاهها و كارگاهها سعي نموده تا با بسيج امكانات متعدد خود اعم از نيروهاي متخصص از اعضاء محترم هيئت علمي،كارشناسان فني شاغل در اين مجموعه و تجهيزات پيشرفته  و تخصصي،ضمن حفظ و ارتقاء سطح كيفي نظام آموزشي و پژوهشي واحد ، بخشها و فعاليت هاي درآمدزا و روشهاي كاري به روز را در اين مجموعه ارزيابي ، شناسائي ، تجهيز ، ارتقاء و فعال نمايد.
تلاش مديريت و همكاران ارجمند اين مجموعه بر آن است تا با استفاده از پتانسيلهاي بالقوه و موجود در مجموعه هاي آزمايشگاهي و كارگاهي ، به رسالت خود در خدمت رساني علمي و كارآمد به جامعه و صنعت و ارتقاء جايگاه دانشگاه به نحو شايسته جامه عمل بپوشاند. در بخشهاي مختلف ليستي از خدمات ذكر شده نيز ارائه شده است.
 
مهندس عباس مسلمي نژاد آراني رئيس اداره آزمايشگاهها و كارگاههاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد كاشان 
معرفي مجموعه آزوكاي واحد :
 در اين بخش به تفصيل اطلاعات جامعي از 65 واحد آزمايشگاهي و كارگاهي تخصصي و فني اين واحد دانشگاهي و مسئولين محترم مجموعه هاي موجود و تجهيزات و توان تخصصي و ليست خدمات ارائه شده آموزشي ، پژوهشي و برون دانشگاهي ارائه مي گردد.
مجموعه آزمايشگاهها و كارگاههاي اين مجموعه در دو بخش آموزشي و تحقيقاتي و در 9 مجموعه ذيل متمركز گرديده و همگي فعال و در حال خدمت رساني به دانشگاه و جامعه مي باشند. 
1- مجموعه آزمايشگاهها و كارگاههاي آموزشي
مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي مكانيك جامدات و مقاومت مصالح
مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي مكانيك سيالات و انرژي هاي نو
مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي عمران و معماري
مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي كامپيوتر
مجموعه آزمايشگاههاي مهندسي برق
مجموعه كارگاههاي فني و مهندسي
مجموعه آزمايشگاههاي فيزيك ، شيمي و مهندسي پليمر
مجموعه كارگاهها و آزمايشگاههاي مهندسي نساجي
مجموعه كارگاهها و آزمايشگاههاي پزشكي و پيراپزشكي
2- مجموعه آزمايشگاههاي تحقيقاتي:
آزمايشگاه تحقيقاتي نانو تكنولوژي
آزمايشگاه تحقيقاتي آب و فاضلاب و بيوتكنولوژي 
آزمايشگاه تحقيقاتي پليمر 
آزمايشگاه تحقيقاتي سازه و زلزله
آزمايشگاه تحقيقاتي و مرجع مركز فرش
 سخن پاياني:
يقيناً اطلاعات ارائه شده از مجموعه آزمايشگاهها و كارگاههاي اين واحد در وب سايت دانشگاه و همچنين در سامانه آزمايشگاههاي همكار آزاد(ساها) مي تواند گامي مؤثر در جهت شناسائي دقيق توان علمي و تخصصي به روز و كارآمد دانشگاه در ارائه خدمت به  جامعه و صنعت بردارد.
 بسيار خرسنديم از بازديد حضرتعالي و بدينوسيله پذيراي نظرات ، پيشنهادات ، انتقادات و طرحهاي همكاري مشترك با حضرتعالي و يا مجموعه مديريتي تحت امر هستيم. 
                                مجموعه آزمايشگاهها و كارگاههاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد كاشان
تعداد بازدید: 50
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal